Euroflorist jest partnerem PAYBACK. Oznacza to, że za zakupy w Euroflorist otrzymasz punkty, które możesz wymienić na atrakcyjne nagrody.Punkty możesz zbierać za zakupy dokonane w Euroflorist. Gratyfikacja punktami dotyczy bukietów, roślin i kompozycji kwiatowych, bez kosztów dostawy, upominków, dodatków i usługi "potwierdzenia dostawy sms". Aby naliczyć punkty wystarczy w formularzu zamówienia podać swój numer karty PAYBACK. Zebrane punkty PAYBACK możesz wymieniać na atrakcyjne nagrody. Czekają na Ciebie liczne rabaty, doładowania, telefony i bilety do kina. Odwiedź stronę internetową PAYBACK i dowiedz się więcej.

 

 

Tylko w PAYBACK jedna karta daje Ci mozliwość zbierania punktów za zakupy u ponad 30 partnerów Programu i w ponad 150 sklepach internetowych.

Czeka na Ciebie ponad 6000 miejsc w całej Polsce, w których za zrobione zakupy zbierasz punkty PAYBACK, a także możesz korzystać z promocji przygotowanych specjalnie dla uczestników Programu.

W PAYBACK zawsze czekają na Ciebie atrakcyjne okazje i promocyjne kupony. Dzieki nim zbierasz jeszcze więcej punktów PAYBACK i szybciej obierasz nagrody.